SÓWKI Z WIZYTĄ W NADLEŚNICTWIE RUDKA

7 miesięcy temu

24.10.2023r. dzieci z grupy Sówek wybrały się na wycieczkę do lasu w Nadleśnictwie Rudka. Na miejscu  wszystkich powitała Pani Leśnik Justyna i  zaprosiła nas do leśniczówki. Przy blasku płonącego kominka Pani Justyna opowiadała o tym jak to zwierzęta przygotowują się do zbliżającej się zimy. Dowiedzieliśmy się jak leśnicy zabezpieczają młode drzewka przez zjedzenim przez zwierzęta. Krótki jesienny spacer po lesie, oglądanie i poznawanie napotkanych drzew, pobudził apetyty dzieci, które ze smakiem zajadły przygotowany poczęstunek. Dzieci spisały się dzielnie, chociaż dla niektórych był to pierwszy grupowy wyjazd w czasie ich krótkiego pobytu w przedszkolu. Wróciliśmy do przedszkola dotlenieni i zadowoleni. Dziękujemy Pani Leśnik za gościnę i ciekawe zajęcia.

Katarzyna Thomas