I OLIMPIADKA SPORTOWA

13 dni temu

PUCHATKI I MAKI PODCZAS ZMAGAŃ SPORTOWYCH

26 kwietnia 2024 r. w Przedszkolu nr 2 w Łapach odbyła się Olimpiadka Sportowa. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy grupę „ Maki” z Przedszkola nr 1 w Łapach. Na początku spotkania wszystkich uczestników powitała Pani wicedyrektor Małgorzata Łapińska życząc przedszkolakom, aby ten czas spędzony wspólnie podczas sportowych zmagań był czasem wspaniałej zabawy i przyjacielskiej rywalizacji. Po oficjalnym rozpoczęciu Olimpiadki zawodnicy z uśmiechem przystąpili do zawodów. Z ogromnym zaangażowaniem pokonywali kolejne konkurencje, które przygotowała Pani Paulina Kondracka. Przekładanie szarfy, podawanie piłek czy rzuty do celu, to niektóre konkurencje, którym towarzyszyły ogromne emocje i głośny doping kolegów. Po zakończeniu zawodów i podsumowaniu wyników Pani  Małgorzata  Łapińska wręczyła drużynom zasłużone puchary i dyplomy. Dzieci otrzymały również drobne nagrody. Najważniejsza   jednak była dobra zabawa, podczas której propagowaliśmy zdrowy styl życia, przestrzeganie zasad fair play oraz rozwijanie sprawności fizycznej jak i współpracę w zespole.  Dziękujemy grupie „Maki „ za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzone chwile w naszym Przedszkolu .

Małgorzata Łapińska

Paulina Kondracka