RUSZAMY MAMY - PROJEKT

RUCH TO ZDROWIE!

Dnia 23.06.2023 r. w Przedszkolu nr 2 rozpoczął się projekt ,,Ruszamy mamy”. Dedykowany jest kobietom - mamom pragnącym zasięgnąć wiedzy specjalisty i dowiedzieć się jak prawidłowo, krok po kroku zadbać o siebie, swoje ciało. Zajęcia rozpoczęły się od krótkiego wykładu Pani Agaty Łupińskiej - trenerką PILATES  na temat roli i znaczenia ćwiczeń wzmacniających gorset mięśniowy. W dalszej części zajęć prowadzone były ćwiczenia metodą Pilates przy muzyce. Główną ideą zajęć było zachęcanie uczestniczek do dbałości o zdrowy kręgosłup, prawidłową postawę ciała, a także poznania nowych umiejętności ruchowych, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw, w tym zwłaszcza dotyczących zdrowego stylu życia, a przy okazji kształtują piękną sylwetkę. Wspierajmy się, motywujmy - razem damy radę, bo „ Ruch to zdrowie, a zdrowie to ruch”.

Bardzo dziękujemy Pani Agacie za wartościowy wykład i zajęcia i nie możemy doczekać się następnych spotkań :-)

Kinga Zdrodowska

kliknij i zobacz galerię