WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZEJ SPOŁECZNOŚCI - PROJEKT

WARSZTATY MIKOŁAJKOWE W PRZEDSZKOLU NR 2 W ŁAPACH

W ramach realizacji działań współfinansowanych  ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Akademia Lidera Lokalnego” w Przedszkolu nr 2 w Łapach w pierwszym tygodniu grudnia odbyły się warsztaty mikołajkowe skierowane wszystkich członków naszej społeczności przedszkolnej. W holu przedszkola pojawił się warsztat Mikołaja, w którym powstawały piękne ozdoby choinkowe wykonywane przez przedszkolaki i ich rodziców. Wspólne działania zaowocowały pięknie przystrojonymi choinkami, które zdobią naszą Dwójeczkę. Warsztaty były doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, pogłębienia relacji, zatrzymania się i poczucia świątecznej atmosfery, którą tworzyła przepiękna chatka Mikołaja, która stanęła obok warsztatu i stanowiła tło do pięknych zdjęć.

Dzięki funduszom pozyskanym w ramach realizacji projektu udało nam się zakupić wiele materiałów plastycznych, dzięki którym powstały ozdoby świąteczne oraz skrzynkę na listy, które trafiły wprost do Mikołaja, a także piękną świąteczną figurkę i kolorowe balony, które upiększyły naszą świąteczną dekorację.

Cieszymy się bardzo, iż zarówno warsztat Mikołaja jak i mikołajowa chatka cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród całych rodzin, które miały okazję wykazać się inwencją twórczą oraz miło spędzić wspólny czas.

Kadra Przedszkola nr 2 w Łapach