ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W DWÓJECZCE

KTO TY JESTEŚ… POLAK MAŁY

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień. Przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym oraz okazały miłość do Ojczyzny. Cała społeczność przedszkolna  o 11.11 odśpiewała Hymn Narodowy przyłączając się do akcji  MEN #SzkołaDoHymnu. Uroczystość miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Po uroczystości na dzieci czekało pyszne drugie śniadanko, które dziś miało kolor biało- czerwony.

Nasze przedszkole wzięło również udział w konkursie ogłoszonym przez burmistrza Łap na „Najpiękniejszy kotylion niepodległościowy 2022”. Liliana Perkowska z grupy Krasnoludki otrzymała wyróżnienie i 11 listopada podczas uroczystości na Placu Niepodległości otrzyma nagrodę. Gratulujemy sukcesu.

Małgorzata Piekutowska