PAŹDZIERNIK W SÓWKACH

CO W LESIE PISZCZY?

Październik w grupie „Sówki” przebiegł niezwykle intensywnie. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się w jaki sposób gromadzimy zapasy na zimowe czasy oraz co zwierzęta jedzą zimą. Dodatkowo na zajęciach został przybliżony temat zdrowia i tego w jaki sposób należy o nie dbać. W październiku obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego dzieci uczyły się piosenki a następnie prezentowały ją przed dyrekcją. W ciągu tego miesiąca mieliśmy okazję brać udział w próbnej ewakuacji oraz gościć panią policjantkę, która przybliżyła nam swój zawód. Nie zabrakło również wspólnych zabaw oraz wykonywania prac plastycznych. Z każdym miesiącem bawimy się coraz lepiej i nie możemy się doczekać kolejnych.

Martyna Truskolaska