POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA MUMINKÓW

NIECH ŻYJĄ WAKACJE!

21.06.2022 odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie Muminków. Tego dnia wszystkie dzieci wyglądały pięknie. Część artystyczną rozpoczęły polonezem, następnie podziękowały serdecznie wszystkim pracownikom przedszkola -  Pani Dyrektor za codzienną troskę, Paniom Kucharkom za smaczne posiłki, Intendentce, Paniom Woźnym oraz Pani Sekretarce. Na zakończenie występu zaśpiewały piosenkę najlepiej jak potrafiły. Pani dyrektor oraz wicedyrektor wygłosiły przemówienie,  wręczyły dzieciom dyplomy oraz pamiątkowe książki. Ten ważny moment uwieczniono na zdjęciach. Na koniec wszystkie dzieci rzuciły birety do góry. Jeszcze raz dziękujemy dzieciom za wspólną naukę i zabawę oraz życzymy Wam wielu sukcesów, wspaniałych szkolnych przygód i przyjaźni. Rodzicom dziękujemy za współpracę, życzymy abyście byli zawsze dumni ze swoich dzieci. Udanych wakacji!

Justyna Markowska

Aneta Roszkowska