ZAKOŃCZENIE ROKU W SMERFACH

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Dnia 20 czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenie Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. W uroczystości uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor Anety Anny Perkowskiej i V-ce Dyrektor Małgorzaty Łapińskiej. Rodzicom wręczone zostały podziękowania za zaangażowanie w prace na rzecz placówki.  Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, samych szóstek i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Jolanta Arasimowicz

Mariola Perkowska