WYCIECZKA SMERFÓW, PUCHATKÓW I MUMINKÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W ŁAPACH

JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY UCZNIAMI

W kolejne dni: 08, 09,10.06.22 roku poszczególne grupy naszych starszaków odwiedziły Szkołę Podstawową nr 2 w Łapach. Już od września większość z nich będzie tam uczęszczała. Dzieci poznały drogę do szkoły, przypomniały sobie zasady komunikacyjne aby bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Pani Ewa Łapińska – nauczycielka klas I-III powitała nas w drzwiach  i oprowadziła po budynku. Przedszkolaki najpierw zwiedziły piętro, które zajmują młodsze dzieci. Odwiedziły kolegów i koleżanki, które jeszcze w roku poprzednim uczęszczały do przedszkola. Zwiedziły salę komputerową, stołówkę, świetlice, bibliotekę, salę gimnastyczną a także sekretariat i gabinet pana dyrektora. Na koniec pobawiły się na boisku szkolnym i placu zabaw. Wycieczki należy zaliczyć do udanych. Dziękujemy dyrekcji Szkoły za zaproszenie i udostępnienie placówki przyszłym uczniom.

Jolanta Arasimowicz