WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

SZEŚCIOLATKI POZNAJĄ PRACĘ STRAŻAKA

Puchatki, Smerfy i Muminki pracę strażaka poznać postanowiły i w tym celu wycieczki do Straży Pożarnej wymyśliły. Choć to była długa droga, ale pokonały ją dzielnie, z czego dumne były niezmiernie. Warto było tak daleko iść, by tyle wiedzy i doświadczeń związanych z pracą strażaka zdobyć. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem opowieści strażaków słuchały i wiele pytań w związku z ich pracą miały. Teraz już będą wiedziały jak zachować się w razie pożaru. Wyposażenie wozu strażackiego również poznały i sygnał alarmowy usłyszały. W podziękowaniu za tyle atrakcji sześciolatki laurki oraz rysunki przedstawiające strażaków przy pracy wręczyły i pięknie podziękowały jak tylko umiały.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim STRAŻAKOM zaangażowanym w organizację naszych wycieczek za przybliżenie jakże odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy oraz za poświęcony czas.

Beata Nielipowicz