I TURNIEJ SZACHOWY W PRZEDSZKOLU NR 2 W ŁAPACH

GALA WRĘCZANIA DYPLOMÓW, MEDALI I STATUETEK

W miesiącu maju w Przedszkolu nr 2 w Łapach przeprowadzone zostały rozgrywki szachowe zorganizowane dla dzieci z rocznika 2015 w I Turnieju Szachowym. W dniu 13 czerwca odbyła się gala rozdania nagród. Pani Dyrektor Aneta Perkowska wręczyła dyplomy, medale i statuetki zwycięzcom szachowych rozgrywek. Mistrzem przedszkola w I Turnieju Szachowym w naszej placówce został Mateusz Berg. Tytuł Wicemistrza przypadł Marysi Łupińskiej. Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.  W pierwszym etapie zostały wyłonione trójki najlepszych graczy w grupach. Zwyciężyły następujące dzieci:

- w grupie Muminków:

Marysia Łupińska, Lena Maciejczuk, Oliwia Mioduszewska, Mateusz Berg, Kacper Skrobek, Przemek Rząca;

-  w grupie Puchatków:

Gabrysia Grodzka, Zosia Olszewska, Ania Walasek, Mikołaj Kulesza Paweł Dębnicki, Jakub Sołowiej;

- w grupie Smerfów:

Karolinka Kosakowska, Julia Łapińska, Marcelina Łapińska, Tomek Jamiołkowski, Szymon Pawlik, Mateusz Zaręba.

W drugim etapie rozgrywek została wyłoniona trójka najlepszych graczy w przedszkolu w kategorii chłopców i dziewcząt. Medale otrzymali: Mateusz Berg, Mikołaj Kulesza, Tomek Jamiołkowski, Marysia Łupińska, Gabrysia Grodzka, Karolinka Kosakowska. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy  i nagrody.

Życzymy dzieciom dalszych sukcesów.

Małgorzata Perkowska

kliknij i zobacz galerię