WYCIECZKA BIEDRONEK I MOTYLKÓW

BIEDRONKI I MOTYLKI W KRAINIE KRASNOLUDKÓW

10 czerwca grupy Biedronki i Motylki wybrały się na wspólną wycieczkę do Krainy Krasnoludków. Kiedy tylko wysiedliśmy z autokaru powitały nas wesołe koziołki, osiołek, gęsi i kury spacerujące sobie leniwie po rozległych terenach krainy, która była ogromna. Na przedszkolaki czekało wiele atrakcji: rejs tratwą po stawie, piracki statek, leśny tor przeszkód, szukanie skarbu piratów i wiele, wiele innych. Największą niespodzianką była przejażdżka furą, którą ciągną bardzo przyjazny konik, dzieci były zachwycone! Nie zabrakło również czasu na zabawę na leśnym placu zabaw oraz piknik na kocykach i chwilę odpoczynku. Kiedy dzieci już zjadły drugie śniadanko z wielką chęcią nakarmiły też mieszkańców krainy- najbardziej spodobało się wszystkim karmienie królików. Dzieci bawiły się wspaniale.

Ewelina Jachimczuk

Agnieszka Budzisz