SMERFY W MAJU

WIOSNA,WIOSNA

Miesiąc maj rozpoczął się tematyką wiosenną. Dzieci poznały mieszkańców łąki i dowiedziały się „co w trawie piszczy”. Chętnie wykonywały prace plastyczne i zadania w książkach. Dużo czasu dzieci poświęciły tematyce rodzinnej. Nauczyły się piosenki pt: „Mama i tata” którą przedstawiły w postaci krótkiego filmiku. Wykonały również piękne laurki i ramki z fotografiami z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Taty. Dużą atrakcją dla przedszkolaków była wycieczka do Technikum Mechanicznego. Tego dnia dzieci mogły obejrzeć tamtejsze muzeum i odwiedzić starszych kolegów. W tygodniu Głośnego czytania odwiedziła nas mama Marcela i mama Ali oraz Babcia Ali. Wszystkie Panie przeczytały dzieciom ciekawe bajki i opowiadania. W maju urodziny obchodziła Ala, która już ma 7 lat. Solenizantce życzymy dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy.

Jolanta Arasimowicz

Mariola Perkowska