MAJ W BIEDRONKACH

CAŁY CZAS WIOSENNIE

Słonko znacznie bardziej przygrzewa, a Biedronki niczym pszczółki pracowały w maju.  Rozpoczęliśmy udziałem w akcji MEN podczas, której utrwalaliśmy wiadomości na temat symboli narodowych. Potem skupiliśmy się na odkrywaniu łąki (owady i rośliny). Gościliśmy Pana Strażaka, który opowiedział nam o swojej pracy. Odbywał się także tydzień głośnego czytania, podczas którego zaproszeni goście czytali dzieciom bajki. Maj to też wielkie przygotowania do Dnia Rodziny, podczas których nasze przedszkolaki uczyły się piosenek i wykonywały upominki.

Nasze przedszkolaki każdego dnia były bardzo aktywne i z zapałem uczyły się nowych rzeczy i wykonywały liczne zadania. Wśród ogromu pracy znaleźliśmy czas na zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym.

Z niecierpliwością czekamy na czerwiec, który zapowiada się równie ciekawie.

Agnieszka Budzisz