MAJ W MOTYLKACH

KOLOROWO I WIOSENNIE

Maj był bardzo intensywnym miesiącem u naszych Motylków. Z okazji Dnia Strażaka gościliśmy oczywiście Pana strażaka, który opowiedział nam o swojej pracy, a także zaprezentował nam mnóstwo strażackiego sprzętu. W maju odbywał się także tydzień głośnego czytania, podczas którego zaproszeni goście czytali dzieciom bajki. Na zajęciach dydaktycznych poruszaliśmy tematy związane z naszą Ojczyzną oraz naszym miastem, sprawdziliśmy co słychać na majowej łące i kogo można tam spotkać. Ostatni tydzień maja poświęciliśmy na przygotowania do Dnia Rodziny- dzieci z ogromnym przejęciem przygotowywały występ oraz drobne upominki dla mamy i taty. Nasze przedszkolaki każdego dnia były bardzo aktywne i z ogromnym zapałem uczyły się nowych rzeczy i wykonywały liczne zadania. Ale nie zabrakło także czasu na wspólną zabawę w sali oraz na podwórku. Urodziny w maju w gronie kolegów i koleżanek  obchodzili: Mateusz, Olek, Zosia i Maksym.

Maj za nami, a my już cieszymy się na czerwiec, który zapowiada się równie ciekawie.

Małgorzata Piekutowska

Małgorzata Perkowska