DZIEŃ RODZINY 2022

KOCHAMY NASZYCH RODZICÓW

Rodzina jest największą wartością w życiu człowieka, a szczególnie dziecka. Mama i Tata to pierwsze słowa jakie pojawiają się w słowniku każdego maleństwa. Pielęgnowane relacje ogromnie procentują na całe życie: uczą funkcjonowania w społeczeństwie, wyrażania swoich uczuć i emocji. Czas jaki dzieci spędzają ze swoimi Rodzicami, przenosi je do świata, w którym wszystko jest możliwe, bajeczne, a dodatkowo wzmacnia więzi i kształtuje osobowość. Nasze przedszkolaki wraz z Paniami przygotowały niespodzianki dla swoich Rodziców, które można zobaczyć na grupach zamkniętych. Na stronie przedszkola zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przygotowań do tego wyjątkowego dnia! Wszystkim Mamusiom i Tatusiom, życzymy pociechy z dzieci oraz samych radosnych chwil spędzonych razem!

Patrycja Maciejczuk