DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2024

9 dni temu

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach przygotowanych przez Panie. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej, głos zabrała pani  dyrektor Aneta Perkowska, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę. Następnie zabrały głos składając życzenia: Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Emilia Perkowska, prezes Stowarzyszenia „Nasze Łapy- Twoja Przyszłość” – Pani Anna Perkowska oraz przewodnicząca koła Związków Zawodowych „Solidarność” Elżbieta Prześniak. Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.
Przedszkolaki, które tego dnia wyglądały bardzo elegancko i od rana wręczały swoim paniom laurki, po oficjalnej części złożyły wspólnie życzenia w postaci wierszyka:„Dużo plonów z Waszej  pracy, życzą z całego serca przedszkolacy”

Kinga Zdrodowska

Katarzyna Olszewska