KRASNOLUDKI W PRZEDSZKOLU NR 1

16 dni temu

KAŻDY ZUCH LUBI RUCH

Dnia 3.10.24r. grupa Krasnoludki udała się do Przedszkola nr 1 w Łapach na zajęcia sportowe pod hasłem „Każdy zuch lubi ruch”. Z ogromną radością i zaangażowaniem uczestniczyliśmy w wielu konkurencjach z grupą TULIPANKI, które równie mocno walczyły o zwycięstwo. Wynikiem zawodów był remis, którego ogłoszenie dzieci przyjęły ogromnymi brawami.

Po niemałym wysiłku czekała na nas miła niespodzianka w postaci zdrowego i smacznego poczęstunku, który zjedliśmy wspólnie z grupą nowych koleżanek i kolegów.

Dziękujemy Dyrekcji Przedszkola nr 1 i organizatorom zabaw za serdeczne przyjęcie i miłą atmosferę. Liczymy na dalszą owocną współpracę w myśl hasła „Bo z przyjaciółmi zabawa to najpiękniejsza sprawa".

Ewa Krysińska – Zaniewska

Anita Łupińska