PRÓBNA EWAKUACJA W PRZEDSZKOLU NR 2 W ŁAPACH

3 tygodnie temu

PIERWSZY EGZAMIN Z BEZPIECZEŃSTWA ZALICZONY

Dzisiejszy dzień był pełen emocji dla przedszkolaków. 30 września została przeprowadzona próbna ewakuacja z budynku Przedszkola w przypadku powstania  pożaru lub innego zagrożenia.

Po usłyszeniu sygnału alarmującego o  zagrożeniu, dzieci pod opieką nauczycielek i obsługi szybko udały się  na wyznaczone  miejsce zbiórki, na placu przedszkolnym. Pomimo, iż były to tylko ćwiczenia, wszystko odbyło się z zachowaniem spokoju i zgodnie z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego. W ewakuacji uczestniczyli strażacy, którzy obserwowali sprawnie przeprowadzone ćwiczenia i właściwe zachowanie się przedszkolaków.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w sprawnie przeprowadzonej akcji.

M. Łapińska