GŁOŚNE CZYTANIE W SMERFACH

3 tygodnie temu

SMERFY W ŚWIECIE LITERATURY DZIECIĘCEJ

26 września grupę Smerfów odwiedziła mama Damianka. Pani Ewelinka przeczytała dzieciom książkę pt,: ,,Pucio na wakacjach”. Wszyscy słuchaliśmy z ogromnym zaciekawieniem o wakacyjnej podróży głównego bohatera. Następnie chłopcy i dziewczynki chętnie zgłaszały się do odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące spędzania wolnego czasu w wakacje oraz sposobów podróżowania. Na koniec przedszkolaki usiadły do stolików w celu wykonania własnych ilustracji do książeczki o Puciu. Piękne plaże, kampery i latarnie morskie na obrazkach przypomniały nam wszystkim, że lato już minęło i zostały tylko wspomnienia. Pożegnaliśmy mamę Damianka wręczając jej czerwone serce z napisem ,,Super Mama” i umówiliśmy się na kolejne spotkanie.

Małgorzata Perkowska