TEATR KARUZELA W PRZEDSZKOLU NR 2 W ŁAPACH

miesiąc temu

PIERNIKOWY KRÓL

20 września 2024 r. aktorzy Teatru „ KARUZELA” w dniu tak ważnym dla przedszkolaków zagrali spektakl z wymownym przesłaniem. Opowiadał on o chłopcu, który jest prawdziwym szczęściarzem. Wiktor ma kochających rodziców, nie musi jeść warzyw i zawsze robi to co chce. Wkrótce jednak przekonuje się, że od słodkości psują się nie tylko zęby. Chłopiec zmienia się w łakomczucha. Dzięki spektaklowi „ Piernikowy Król” dzieci obserwują, jak zgubne może być nadużywanie słodyczy. Widzą konsekwencje złego odżywiania. Uświadamiają sobie znaczenie właściwych nawyków żywieniowych i kultury spożywania posiłków. Po reakcji naszych przedszkolaków widzieliśmy, że wszyscy bawili się wspaniale i właściwie reagowali na zachowanie chłopca.

Małgorzata Łapińśka

kliknij i zobacz galerię