DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

miesiąc temu

JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM - SUPERBOHATEREM

?? Dnia 20.09.2024r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. ????

Po śniadaniu wszystkie Przedszkolaki wybrały się na teatrzyk pt. „Piernikowy Król”. Wszyscy ze skupieniem słuchaliśmy przedstawionej bajki. ??

Następnie odbyła się dyskoteka, gdzie każde dziecko miało okazję potańczyć, a także brać udział w różnych zabawach muzyczno-ruchowych ze swoją grupą. ????

W salach dzieci rozmawiały z nauczycielami jaki powinien być prawdziwy przedszkolak - superbohater, brały udział w zabawach z chustą animacyjną, śpiewały piosenki, a także ozdabiały maski superbohaterów według własnych pomysłów. ????

Po wszystkich atrakcjach, dzieci w salach rozwiązywały quiz na temat Przedszkola nr 2 w Łapach, a na koniec dostały medale superprzedszkolaka, a także balony, które mogły zabrać do domu. ????????

??Był to niezapomniany dzień, pełen słońca, uśmiechów, emocji i niezapomnianych wrażeń.

Agnieszka Bujno

Anna Płońska