UWAGA, UWAGA! WIELKIE GŁOSOWANIE NA PLAC ZABAW W BUDŻECIE OBYWATELSKIM GMINY ŁAPY! Zadanie nr 12

miesiąc temu

Kochani Rodzice, Dziś rozpoczęło się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Łapy 2025. Do projektu zgłoszono nasz oddział przedszkolny w Daniłowie Dużym, propozycja zadania znajduje się pod numerem 12: Budowa placu zabaw w Oddziale Przedszkolnym w Daniłowie Dużym. Celem projektu jest urządzenie bezpiecznego placu zabaw dla dzieci. Głównym celem projektu jest stworzenie dzieciom bezpiecznego miejsca do aktywnego sprzędzenia czasu. Planowana inwestycja uatrakcyjni przestrzeń Oddziału Przedszkolnego oraz przyczyni się do aktywizacji dzieci i integracji społecznych. Plac zabaw będzie ogólnodostępny. Dzięki temu nasze przedszkolaki, będą mogły bawić się w najlepszym miejscu w okolicy! Prosimy zaangażujcie swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę, bo każdy głos ma znaczenie. Głosować mogą dzieci (dołączona zgoda opiekuna ustawowego). Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie. Link do głosowania: