MUCHOMORKI ZWIEDZAJĄ PRZEDSZKOLE

miesiąc temu

ZWIEDZAMY PRZEDSZKOLE

Wizyta Muchomorków w Gabinecie Pani Dyrektor!

Dziś nasze przedszkolaki z grupy „Muchomorki” miały wyjątkową okazję odwiedzić gabinet Pani Dyrektor Anetki! Dzieci z ogromnym zainteresowaniem odkrywały, gdzie na co dzień pracuje nasza Pani Dyrektor i jakie zadania wykonuje.

Podczas wizyty „Muchomorki” miały okazję poczuć się jak prawdziwi pracownicy przedszkola! Pomagały w przygotowywaniu ważnych dokumentów, a największą frajdę sprawiło im używanie pieczątki! Każdy mógł spróbować swoich sił i postawić stempelek na specjalnych kartkach.

Dla naszych przedszkolaków była to nie tylko wspaniała zabawa, ale także możliwość poznania, jak wygląda praca Pani Dyrektor „od kuchni”. Kto wie, może w przyszłości ktoś z nich zostanie dyrektorem przedszkola?

Dziękujemy Pani Dyrektor Anetce za ciepłe przyjęcie i wspólne chwile pełne uśmiechu!

kliknij i zobacz zdjęcia