WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2024-2025

WITAJCIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Witamy w Przedszkolu!

Drodzy Rodzice,

Serdecznie witamy Was w naszym przedszkolu! Jesteśmy miejscem, gdzie każde dziecko jest wyjątkowe, a my dbamy o to, aby każdy dzień spędzony tutaj był pełen radości, nauki i nowych przygód.

Nasze przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 17:00, a oddział „Żabki” w Daniłowie Dużym funkcjonuje od 7:00 do 15:00. Jesteśmy tu po to, aby wspierać Was i Wasze dzieci na każdym kroku ich rozwoju.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, uwagi lub chcecie porozmawiać o postępach Waszego dziecka, nasza dyrektor, Pani Aneta Anna Perkowska, jest do Waszej dyspozycji codziennie po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego przedszkolnego mieszkańca – ślimaka Lucka, który ma swój kącik w holu przedszkola. Znajdziecie tam również miejsce, gdzie razem z dzieckiem możecie wykonać własnego ślimaka z papieru. To świetna okazja, aby spędzić wspólnie czas i rozwijać kreatywność Waszych pociech!

Cieszymy się, że możemy wspólnie z Wami towarzyszyć dzieciom w ich codziennym odkrywaniu świata. Do zobaczenia!