TATO! JUŻ LATO!

AKCJA - BEZPIECZNE WAKACJE

???? Relacja z akcji "Tato, już lato!" w Przedszkolu nr 2 w Łapach ??????????????????

24 czerwca 2024 r. odbyła się fantastyczna akcja "Tato, już lato!", która przyniosła mnóstwo radości i uśmiechów na twarzach naszych przedszkolaków! ????

Głównym celem spotkania było nie tylko zapewnienie wspaniałej zabawy, ale także podkreślenie roli ojca w życiu dziecka. W programie znalazły się:

???? Spotkanie z policjantami, którzy opowiadali o swojej pracy i pokazywali sprzęt, który używają na co dzień.

???? Wizyta strażaków, którzy zademonstrowali działanie wozu strażackiego oraz opowiedzieli o swoim zawodzie.

???? Malowanie twarzy, bańki mydlane i zabawy organizowane przez Przedszkoliadę, Akademię Małego Sportowca oraz Paaro.

???? Zabawy z robotyką, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród dzieci.

????? Miasteczko ruchu drogowego, gdzie dzieci uczyły się zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

???? Malowanie farbami, co pozwoliło dzieciom wyrazić swoją kreatywność.

???? Każde dziecko otrzymało upominek oraz mogło skosztować pysznych owoców i orzeźwiającej lemoniady owocowej przygotowanej przez Panie kucharki?????????

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wzięli udział w organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, udało się stworzyć niezapomniane chwile dla naszych dzieci i ich rodziców. Dziękujemy! ??????

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za obecność I dobrą zabawę???????????????????

#TatoJuzLato #Przedszkole2Łapy #WspaniałaZabawa #RolaOjca #Dziękujemy PAARO Wingee - zajęcia taneczno-rozwojowe Przedszkoliada.pl Podlasie Akademia Małego Sportowca Robotyka