ZAKOŃCZENIE ROKU W MUMINKACH

POLONEZ NA POŻEGNANIE

20 czerwca 2024r zaczął się ostatni dzień  roku przedszkolnego. Dzień jak każdy inny, ale atmosfera w grupie Muminków była wyjątkowa. To był dzień, na który wszyscy czekali z niecierpliwością – uroczysta akademia kończąca przedszkole. Sala przedszkolna, zazwyczaj pełna śmiechu i zabawy, została przystrojona .Po południu przybyli wszyscy zaproszeni goście. Przedszkolaki zaczęły swój występ od zatańczenia poloneza, następnie dzieci recytowały wiersze. Nie obyło się bez piosenek i podziękowań dla Dyrekcji i pracowników placówki  uczestniczących w życiu grupy. Łzy wzruszenia były nieuniknione. Jednak na koniec uroczystości dzieci tradycyjnie rzuciły birety w górę, a na twarzach wszystkich pojawił się uśmiech.

Paulina Kondracka

Małgorzata Perkowska