DZIEŃ DZIECKA ZE ŚLIMAKIEM LUCKIEM I KRÓLEWNĄ ŚNIEŻKĄ

BAL U ŚLIMAKA LUCKA

3 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji dzieci przebrały się za mieszkańców łąki. Strojów było co niemiara. Panie z przedszkolnej grupy teatralnej przygotowały spektakl "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Po spektaklu nie mogło oczywiście zabraknąć "Balu u Ślimaka Lucka", tym razem z Królewną Śnieżką i Królewiczem. Wesele prowadził sławny zespół "Wow Krasnale", a honorowym gościem była Pani Dyrektor Anetka. Zabawa była przednia, a deserem weselnym były pyszne lody. Dzień był pełen atrakcji i radości. Oprócz spektaklu i balu, dzieci brały udział w różnych zabawach tanecznych,które przygotowały panie nauczycielki. Każde dziecko otrzymało kolorowy balon. Wszyscy byli zachwyceni kreatywnością strojów i zaangażowaniem dzieci. Atmosfera była wyjątkowa, a uśmiechy na twarzach najmłodszych były najlepszym dowodem na to, jak wspaniale się bawili. Po emocjonujących zabawach i tańcach, dzieci mogły odpocząć i cieszyć się pysznymi lodami i owocami. Dzień Dziecka w naszym przedszkolu z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych obchodów tego wyjątkowego Święta!

Magdalena Perkowska

Mariola Perkowska