WIZYTA PANI FARMACEUTKI W GRUPIE LISKÓW

W ŚWIECIE FARMACJI

W grupie Lisków mieliśmy wyjątkowego gościa. Była nim Mama Laury, która pracuje w aptece. Dzięki Pani Ewelinie mogliśmy zagłębić się w tajniki pracy aptekarza, która jest niewątpliwie bardzo ważnym zawodem. Dzieci mogły zgadnąć i poznać wiele produktów z apteki i odkryć ich zastosowanie. Dowiedziały się, że w razie znalezienia jakiejkolwiek tabletki, trzeba ją koniecznie oddać osobie dorosłej. Poznały też, jak działa kruszarka do leków i kiedy ma ona swoje zastosowanie. Na koniec dzieci wspólnie z Panią farmaceutką stworzyły wyjątkową maść nawilżającą. Wizyta Pani Eweliny była niewątpliwie bardzo udana, w związku z czym zapraszamy innych rodziców, którzy chcieliby się podzielić swoim zawodem. Dzięki takim spotkaniom dzieci mają szansę poszerzyć swoją wiedzę i zainteresowania.

Mgadalena Perkowska

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE