KRASNOLUDKI I MOTYLKI W BIBLIOTECE

PRZEDSZKOLAKI POZNAJĄ ZAWÓD BIBLIOTEKARZA

W dniu 22 V grupa Krasnoludków i Motylków odwiedziła Oddział dziecięcy Biblioteki Miejskiej w Łapach. Dzieci zostały bardzo serdecznie przyjęte i zaopiekowane przez Panie bibliotekarki. Spotkanie było dostosowane do potrzeb i możliwości Naszych czterolatków. Rozpoczęło się przeczytaniem bajeczki przez Panią bibliotekarkę, potem był quiz związany z biblioteką oraz literaturą dziecięcą, po czym dzieci przystąpiły do kolorowania ulubionych bohaterów bajek. Na zakończenie była chwila na zabawę i swobodne kontakt z książeczkami.  Spotkanie zwieńczyło podziękowanie i wręczenie pamiątkowego dyplomu Paniom bibliotekarkom. Dzieci pełne wrażeń wracały do przedszkola i obiecały, że bibliotekę na pewno będą odwiedzać razem z rodzicami.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować w imieniu Dyrekcji i pracowników przedszkola wszystkim pracownikom biblioteki za wspaniale zorganizowane i przeprowadzone spotkanie, które z całą pewnością zapadnie na długo w pamięci przedszkolaków i  rozbudzi ich zainteresowania czytelnicze.

Beata Nielipowicz

Emilia Domaszewska