II FESTIWAL KULTURY PODLASKIEJ

DLA TATY I MAMY NA PODLASKĄ NUTĘ GRAMY

18 maja 2024 roku odbył się Festiwal Kultury Podlaskiej, zorganizowany przez Przedszkole nr 2 w Łapach oraz Stowarzyszenie "Nasze Łapy-Twoja Przyszłość" pod tytułem "Dla Taty i Mamy na podlaską nutę gramy ". To był dzień pełen radości, wzruszeń i wspólnego celebrowania kultury naszego regionu, który mogliśmy podziwiać w filmie przygotowanym przez Video Island Sebastian Sobolewski.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Panu Krzysztofowi Gołaszewskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej Panu Leszkowi Gulewiczowi za obecność i wsparcie. To dla nas zaszczyt móc gościć tak znamienitych przedstawicieli naszej społeczności.

Specjalne podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Domu Kultury w Łapach Pani Justyny Miszczuk za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Dziękujemy Panu Potrowi Januszewicz za piękne zdjęcia. Bez Waszego wsparcia ten festiwal nie byłby możliwy.

Ogromne brawa i wyrazy wdzięczności należą się także Rodzicom oraz wszystkim mieszkańcom Łap, którzy razem z nami przeżywali ten wyjątkowy dzień. Wasza obecność i zaangażowanie są dla nas nieocenione.

Największe podziękowania kierujemy jednak do naszych najmłodszych uczestników – dzieci z Przedszkola nr 2, które swoimi pięknymi prezentacjami wokalnymi, tanecznymi oraz recytacjami wierszy o rodzicach, wprowadziły nas w niezwykły nastrój. Wasze talenty i energia są dowodem na to, jak wspaniałe mamy w Łapach pokolenie młodych artystów.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie i czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje Festiwalu Kultury Podlaskiej!

kliknij i zobacz galerię