SPRZĄTAMY DLA POLSKI

DOBRO NATURALNE NIE JEST OBOJĘTNE

W środę 4 października nasze przedszkole wzięło udział w VI edycji akcji #SprzątamyDlaPolski objętej honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Dzieci zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki i worki  wraz ze swoimi wychowawcami oraz pracownikami przedszkola wyruszyły, aby rozpocząć wielkie sprzątanie w rejonie swojego przedszkola. Z ogromnym zaangażowaniem segregowały znalezione śmieci i wrzucały je do odpowiednich worków, utrwalając przy tym kolory pojemników na śmieci i kształtując postawę proekologiczną. O pięknie naszej Ziemi dzieci uczą się od najmłodszych lat. Poprzez aktywne działanie przedszkolaki zadbały dzisiaj o czystość skrawka naszej Małej Ojczyzny. Śmiało można stwierdzić, że uczestnicy akcji to EKO-PATRIOCI!.

Kinga Zdrodowska

Ewelina Jachimczuk