MUCHOMORKI W BIBLIOTECE

11 dni temu

24.04.2024 roku dzieci z  grupy  Muchomorki odwiedziły Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Łapy.  Dzieci poznały funkcjonowanie biblioteki, a także dowiedziały się co należy zrobić, aby zostać członkiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Przedszkolaki chętnie wysłuchały bajki A. Włodarkiewicz pt. „Wiosna Toli”, sprawdziły swój poziom wiedzy o bajkach, a następnie miały do wykonania zadanie plastyczne. Z dużą radością i zainteresowaniem przystąpiły do pracy, z którą znakomicie sobie poradziły. Na koniec miały chwilę relaksu w kąciku zabaw. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy. Panie bibliotekarki zachęciły dzieci do odwiedzania biblioteki wspólnie z rodzicami. Serdecznie dziękujemy na miło spędzony czas.

Patrycja Fiedoruk

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE