ODWIEDZINY W SZKOLE

11 dni temu

W poniedziałek, 6 maja 2024 roku grupy Biedronek, Sówek i Muminków udały się do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łapach, aby wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu – przedstawieniu teatralnym przygotowanym przez uczniów. Tematem spektaklu był klasyczny i uwielbiany przez wielu „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Uczniowie, którzy przygotowywali spektakl, dali z siebie wszystko. Odgrywali swoje role z pasją i zaangażowaniem, co sprawiło, że całe przedstawienie było niezwykle wzruszające. Mali widzowie obserwując grę swoich przyszłych kolegów i koleżanek, mogli przenieść się na chwile do świata wyobraźni i mądrości tej klasycznej opowieści. Po zakończeniu spektaklu przedszkolaki miały okazję spotkać się z aktorami, rozmawiając o ich wrażeniach i zadając pytania dotyczące przygotowań do przedstawienia. Były to chwile pełne radości i wzajemnego zrozumienia, które na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

Wizyta w Szkole Podstawowej na przedstawieniu "Mały Książę" była nie tylko zabawą, ale także okazją do nauki, doświadczenia kultury i budowania więzi międzyludzkich. Mamy nadzieję, że współpraca między naszymi instytucjami będzie kontynuowana, dając przyszłym uczniom Szkoły Podstawowej możliwość bliższego poznania miejsca, do którego już od września będą uczęszczać każdego dnia.

Katarzyna Olszewska

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE