WIZYTA W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH W ŁAPACH

POZNAJEMY NOWE ZAWODY

26 stycznia 2024 r. dzieci z grupy Muminki, Biedronki i Sówki wzięły udział w wycieczce do Technikum Mechanicznego w Łapach. Pani Dyrektor Dorota Kondratiuk  wraz z Panem Leszkiem Gulewiczem oprowadzili przedszkolaki po salach szkolnych. Dzieci mogły obejrzeć wyposażenie biblioteki, salę biologiczną, multimedialną, salę historyczną, elektryczną oraz energii odnawialnej. Przedszkolaki zaczerpnęły wiedzy dotyczącej historii Łap oraz zawodów, których w placówce mogą nauczyć się ich starsi koledzy, między innymi: mechanik, kierowca, elektryk, energetyk, informatyk. Zachęcone wyglądem i wyposażeniem sal dzieci deklarowały powrót do Technikum, ale już jako jego uczniowie. Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Paulina Kondracka

Justyna Markowska