LISTOPAD W MUCHOMORKACH

JESIEŃ! JESIEŃ! NOWE WIEŚCI NIESIE

Choć w listopadzie deszcze często padały, to Muchomorki nudzić się czasu nie miały. Lekcje patriotyzmu z uwagą odrobiły i wiedzę o swojej ojczyźnie poszerzyły. Wspólnie ze wszystkimi przedszkolakami Hymn Polski śpiewały i Katechizm Polskiego Dziecka recytowały. Legendy Polskie poznawały, stroje ludowe oglądały i potraw narodowych próbowały. Czas znalazły, by w  kosmos polecieć i układowi słonecznemu bliżej przyjrzeć się. Gwiazdy, planety i satelity są już im znane, a nawet kosmici. Ponadto w listopadzie ważne wydarzenie było – Pasowanie na Przedszkolaka się odbyło. Panie Dyrektor wraz z Rodzicami do Nas przybyły i w przedszkolaków Muchomorki zamieniły. Święto Pluszowego Misia również bardzo uroczyście obchodziliśmy i aktywny udział w nim braliśmy. Nagrody za udział w konkursie o Misiu Łapsiku Nasze Muchomorki z rąk Pani Dyrektor odebrały i gratulacje od niej otrzymały. Nasz Dawidek P. nawet Nagrodę Sponsora otrzymał, ale się rozchorował i osobiście jej nie odebrał. W listopadzie Lilianka i Dawidek P trzy latka skończyli i z tej okazji urodzinowe życzenia otrzymali. Tyle oto nowinek w listopadowy czas przeżył Muchomorek z kolegami wraz. Ciekawe co w grudniu przydarzy się nam?

Beata Nielipowicz