LISTOPAD W SMERFACH

Z ŻYCIA SMERFÓW

Trzeci  miesiąc wspólnej pracy, nauki i zabawy już za nami. W listopadzie dzieci z grupy „ Smerfów” poznały warunki atmosferyczne panujące w listopadzie, np. mgła, padający deszcz lub szron. Zaznajomiły się z procesem obiegu wody w przyrodzie, jak również rozwiązywały zagadki o jesieni. Listopadowe dni płynęły na poznawaniu pracy teatru i osób tam pracujących, np. aktorów. Nasze pociechy wzięły udział w śpiewaniu hymnu oraz samodzielnie wykonały kotyliony w barwach biało-czerwonych. Kształtowały przez to wartości patriotyczne w przepięknej przedszkolnej atmosferze. Kolejny tydzień przeniósł nas w prehistoryczny czas epoki dinozaurów. Dzieci poznały nazwy dinozaurów, np. tyranozaur, stegozaur, itp. Dużo radości sprawił dzieciom udział w „ Święcie Pluszowego Misia” i ogólnoprzedszkolna zabawa ze wszystkimi dziećmi oraz odwiedziny Misia Łapsika i teatrzyk w wykonaniu aktorów ze stowarzyszenia „Nasze Łapy Twoja Przyszłość”.

Izabela Witkowska