JEŻYKI WE WRZEŚNIU

NARESZCIE WRZESIEŃ

Nadszedł wrzesień, a wraz z nim przywitaliśmy nasze przedszkole. Byliśmy zaabsorbowani salą, zabawkami. Powitaliśmy dawnych i nowych przyjaciół, a w końcu ruszyliśmy do pracy, bo nawet książki mamy teraz grubsze.

Wspominając wakacje podróżowaliśmy palcem po mapie. Poszerzaliśmy wiedzę i umiejętności na temat bezpieczeństwa na drodze włączając się do ogólnopolskiej akcji #DzieciUcząRodziców, a także powitaliśmy jesień.

Wrzesień to także Dzień Przedszkolaka, gdzie wspaniale bawiliśmy się podczas korowodu.

Teatr Lalek w Białymstoku skusił nas ofertą sztuki „Karmelek”, więc wybraliśmy się na wycieczkę. Oglądaliśmy tam, nie tylko przedstawienie, ale także rekwizyty wykorzystywane podczas spektakli – było rewelacyjnie!

Świętowaliśmy również urodziny Mateusza i Natalki.

Otrzymaliśmy od Rady Rodziców tablicę multimedialną – za co serdecznie dziękujemy - wykorzystujemy ją przy wielu okazjach.

We wrześniu, na zajęciach języka angielskiego, dzieci zapoznały się ze słownictwem z działu School supplies, czyli przybory szkolne. Poznaliśmy także piosenkę ''Rock, scissors, paper'', która jest odpowiednikiem zabawy ''Kamień, nożyce, papier''. Czytaliśmy także książeczki w języku angielskim o Maisy, a także przypominaliśmy sobie zabawy ruchowo-językowe w ubiegłego roku.

Ciekawe, co będzie dalej…..

Agnieszka Budzisz