WRZESIEŃ W PUCHATKACH

RADOSNY POWRÓT DO PRZEDSZKOLA!

We wrześniu Puchatki z radością wróciły do przedszkola. Był to czas powitań, odnawiania przyjaźni, wspomnień, poznawania nowej sali, ale też i pożegnań. Nasza Paulinka przeniosła się do stolicy, ale ku radości wszystkich, przyszła odwiedzić swoje koleżanki i kolegów, przed wyruszeniem w wielki świat. W pierwszym tygodniu września przypomnieliśmy sobie zasady jakie obowiązują przedszkolaki, następnie przynieśliśmy przeróżne pamiątki, które pomogły nam na chwilę przenieść się do czasu słonecznych wakacji. Kolejny tydzień dotyczył zasad ruchu drogowego – poznaliśmy rodzaje znaków,  zasady jakie dotyczą pieszych jak i  kierowców, ćwiczyliśmy przechodzenie przez przejście. Gdy tylko pogoda dopisywała bawiliśmy się na przedszkolnym placu zabaw i chodziliśmy na spacery. Ostatni tydzień września był bardzo intensywny – Puchatki wzięły udział w uroczystym otwarciu nowej części przedszkola – zatańczyły krakowiaka oraz zaśpiewały piosenkę. Świętowaliśmy także urodziny Olka M. i Szymona W. – jeszcze raz życzymy chłopcom wszystkiego co najlepsze! Czekamy z niecierpliwością na to co, przyniesie nam październik!

Patrycja Maciejczuk