WRZESIEŃ W LISKACH

WRZESIEŃ ZA NAMI

Wrzesień w przedszkolu to czas adaptacji najmłodszych Lisków. Dzieci już rozpoznają swoje znaczki w szatni i wiedzą, że po wspólnej miłej zabawie czeka ich pyszny obiadek. Wrzesień, to czas zapoznania z przedszkolem i jego zasadami. W wolnych chwilach spacerowaliśmy po korytarzykach naszego przedszkola odwiedzając inne grupy. Za nami już pierwsze piosenki, świętowanie czy wyjście na spacer. 20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,,Dzień Przedszkolaka”. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Liski zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w tańcach przy ulubionych utworach. Pod koniec miesiąca dzieci  dekorowały salę przyniesionymi zbiorami- skarbami jesieni z własnych ogrodów. Oglądały też teatrzyk pt. :,,1,2,3 smok na ciebie patrzy”. Przedszkolaki były zachwycone przedstawieniem.

Miesiąc wrzesień minął nam na bardzo intensywnej pracy oczywiście poprzez zabawę. Wspólnie spędzony czas był pełen uśmiechu, zabawy, niezapomnianych przygód i wspaniałych przeżyć. A przed nami kolejny miesiąc- październik  i mnóstwo ciekawych wydarzeń.

Ewelina Jachimczuk

Kinga Zdrodowska