SMERFY I MUMINKI NA WYCIECZCE

WSPANIAŁY DZIEŃ ZA NAMI!

28 września grupy Smerfy i  Muminki wybrały się na wycieczkę autokarową do Białegostoku. Dzieci miały okazję na integrację i zabawę w sali zabaw Krokospoko. Podczas wspólnej zabawy dzieci zaspokajały naturalną potrzebę ruchu wypełniając swoim wesołym śmiechem całą salę. Czas na dobrej zabawie zleciał nam bardzo szybko. Następnym punktem wycieczki było Epi-centrum Nauki. Kolorowa przestrzeń edukacyjna bardzo przypadła przedszkolakom do gustu. Dzieci odwiedziły wszystkie pięć obszarów tematycznych: Poznawanie i wiedza, Poznaj swoje ciało, Technika, Świat budownictwa, Energia wody oraz Laboratorium Małego Odkrywcy. Duży zegar, liczydło z koralików oraz labirynty z rur i dźwignia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Gigantyczne bańki oraz iluzje optyczne rozbudziły ciekawość i dociekliwość naszych zerówkowiczów. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i już zastanawiamy się nad kolejną wycieczkową przygodą. Dziękujemy Rodzicom za możliwość zorganizowania wycieczki. Było super!

Aneta Roszkowska