WRZESIEŃ W MUCHOMORKACH

JESTEŚMY MALUSZKAMI!!! SUPER PRZEDSZKOLAKAMI!!!

Muchomorkowe maluszki we wrześniu po raz pierwszy progi przedszkola przekroczyły i od pierwszych dni fajnie się bawiły. Nie obyło się bez płaczu i tęsknoty za Rodzicami, ale mamy nadzieję, że to już za nami. W pierwszym tygodniu przedszkolne życie z bliska poznawały. Zasady współżycia w grupie i kodeks przedszkolaka został im przybliżony, a kolega z grupy przedstawiony. W drugim tygodniu na bezpieczeństwie się skupiliśmy i numer alarmowy poznaliśmy. Jak i gdzie bezpiecznie przez jezdnię przechodzić każdy wie, bo na wycieczce tego uczyliśmy się. Bardziej bezpiecznie więc się czujemy, bo dużo na ten temat wiemy. Trzeci tydzień supermocom i emocjom był poświęcony. Muchomorek swoje talenty odkrywał i uczucia nazywał. W czwartym tygodniu Pani Jesień zawitała. O swoich darach i oznakach opowiadała. Co w lesie, co sadzie, a co w ogrodzie gromadzi  jesień na dworze. W międzyczasie Nasze maluszki Dzień Przedszkolaka obchodziły i w pierwszej takiej przedszkolnej imprezie uczestniczyły. Pierwszy teatrzyk też już za nami, więc już jesteśmy prawie prawdziwymi przedszkolakami. Wrzesień bardzo pracowity i pełen emocji był. Zobaczcie jaki na zdjęciach ślad zostawił.

Beata Nielipowicz