KODOWANIE

,,Zakodowane przedszkolaki”

Projekt ,,Zakodowane przedszkolaki” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania i kodowania wśród dzieci. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z budżetu gminy Łapy na realizacje zadania publicznego przez nasze Stowarzyszenie, odbędzie się cykl popołudniowych zajęć z kodowania, którymi objęte zostaną wszystkie dzieci z Przedszkola nr 2 w Łapach. Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Informacje o terminach zajęć w poszczególnych grupach już wkrótce.

ZAJĘCIA 1             ZAJĘCIA 2           ZAJĘCIA 3