MUMINKI I PUCHATKI Z WIZYTĄ W KINIE

2 miesiące temu

22 lutego nasze przedszkolaki wyruszyły na niezwykłą wyprawę do kina, by zanurzyć się w świat przygód i nauki! Tym razem głównym bohaterem naszego filmu był Wikingu Tapi i jego niesamowita gromadka przyjaciół!. Bajkowy film opowiadał o przyjaźni, emocjach i bezpieczeństwie, przybliżając najmłodszym widzom ważne wartości w sposób przystępny i zabawny. Dzieci mogły śledzić wspaniałe przygody Tapiego i jego wiernych towarzyszy, odkrywając, jak ważne jest wzajemne wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach. Ale to nie wszystko! Film był także doskonałą lekcją edukacyjną, wprowadzając dzieci w świat emocji i pokazując, jak je rozpoznawać i radzić sobie z nimi. W ten sposób maluchy mogły lepiej zrozumieć siebie i innych, ucząc się empatii i zrozumienia różnych uczuć.Nasza wyprawa do kina była nie tylko pełna zabawy, ale także połączyła edukację z rozrywką, dając naszym maluchom wyjątkową okazję do rozwijania się i uczenia przez doświadczenie.Dziękujemy wszystkim opiekunom i nauczycielom za zorganizowanie tej fantastycznej wyprawy, która na długo pozostanie w pamięci naszych małych odkrywców! Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejne przygody i nauki, które czekają na nas w przedszkolu!

Katarzyna Łapińska