WIZYTA PANI Z BIBLIOTEKI

5 miesięcy temu

Nie od dziś wiadomo, jak ważne jest czytanie dzieciom od najmłodszych lat, jaka powinna być rola książki w życiu człowieka oraz jak czerpać wiedzę z książek nie niszcząc ich. O tym wszystkim nasze przedszkolaki dowiedziały się 20.11.2023 r. podczas wizyty Pani Małgosi Roszkowskiej – Dyrektor lokalnej Biblioteki Publicznej. Pani Małgosia odwiedziła grupę Krasnoludki i w ciekawy sposób zaprezentowała dzieciom książkę pt. „Krasnal w Krzywej Czapce”. Przedszkolaki z przyjemnością odzwierciedlały tekst wiersza ruchem. Pani Małgosia zachęcała również dzieci do odwiedzenia biblioteki, wypożyczania książek i poznawania nowych bohaterów oraz ich przygód.  Dziękujemy Pani Dyrektor za odwiedziny i podarowanie tak wspaniałej książki oraz kolorowych zakładek.

Emilia Domaszewska