CZERWIEC W SÓWKACH

10 miesięcy temu

Ostatni miesiąc za nami. To był wspaniały rok pełen wrażeń i wspólnych przeżyć. Czerwiec rozpoczęliśmy Dniem Dziecka, podczas którego dzieci celebrowały swoje święto w towarzystwie Świnki Peppy i wielu innych niespodzianek. Nie zabrakło również pieszych wycieczek m.in. do Domu Seniora oraz Domu Kultury gdzie uczestniczyliśmy  w Gali podsumowującej konkursu „Przyjaciele natury” w którym zajęliśmy 3 miejsce w I kategorii. Kolejną niezwykle istotną wycieczką była wizyta w Leśniczówce podczas której dzieci mogły lepiej zobaczyć środowisko przyrodnicze, przespacerować się po lesie oraz poznać pracę leśnika od podstaw. W czerwcu urodziny obchodziła Julia oraz Illia, jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania wspólnie z jubilatami. Sówki w tym miesiącu poznały lepiej nasz kraj, oraz dowiedziały się co warto spakować na wyjazd. Zwróciliśmy również uwagę na zasady bezpieczeństwa, które warto stosować podczas wakacji. W związku z bezpieczeństwem w ostatnim tygodniu odwiedzili nas panowie z WORDU, którzy przypomnieli w jaki sposób powinniśmy zachowywać się na drodze i na co zwrócić szczególną uwagę. Z uśmiechem i ogromną wdzięcznością kończymy ten rok, który był dla nas wszystkich – niezapomniany!

Martyna Truskolaska