CZERWIEC W SMERFACH

10 miesięcy temu

Za nami ostatni miesiąc przygody z przedszkolem. Rozpoczął go niecierpliwie wyczekiwany przez wszystkich Dzień Dziecka, który Smerfy spędziły na wesołej, wspólnej zabawie.

Starszaki nie zapominały o nauce. Sześciolatki poznawały życie dzieci z różnych stron świata. Wiedzą, jakie znaczenie mają dla ludzi zwierzęta hodowlane i odkrywały sekrety zwierząt egzotycznych. Nie sprawiało im to większych trudności, bo przecież znają już litery i samodzielnie mogą przeczytać wiele ciekawostek. Rozmawialiśmy o oznakach nadchodzącego lata i przygotowywaliśmy się do nadchodzących wakacji. Rozumiemy, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa – przypomnieliśmy sobie, jak należy zachowywać się w ruchu ulicznym. Ostatnie dni w przedszkolu spędziliśmy na wspólnej zabawie.

Na uroczystość Zakończenia Roku i Pożegnania Przedszkola Smerfy zaprosiły Rodziców, Panią Dyrektor i pracowników  przedszkola. Tańcem, wierszem i piosenką podziękowały wszystkim za lata opieki, wychowania i nauki.

My również dziękujemy wszystkim wychowankom za wspólnie spędzony czas - życzymy wesołych wakacji, słonecznego lata i sukcesów w szkole, a Rodzicom sukcesów i satysfakcji z wychowania wspaniałych dzieci.

Mirosława Matusik,

Izabela Witkowska