CZERWIEC W MUMINKACH

10 miesięcy temu

Miesiąc czerwiec rozpoczął się chyba najbardziej ulubionym przez dzieci świętem, oczywiście był to DZIEŃ DZIECKA. W naszym przedszkolu nie mogło być inaczej. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W tym dniu również nie zabrakło śmiechu, zabawy oraz prezentów dla naszych kochanych przedszkolaków. Dzień ten był również urozmaicony towarzystwem Świnki Peppy. Nasze przedszkole odwiedzili w tym miesiącu Panowie z WORD Białystok ze swoimi pomocami naukowymi, które sprawiły, że dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły. Atrakcji w tym miesiącu było niemało. Grupa Muminki wybrała się na wycieczkę autokarową do leśniczówki w lesie, gdzie dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Wyprawa skończyła się wspólnym  ogniskiem, dzieci piekły kiełbaski.

Miesiąc ten był pełen atrakcji, zabawy i uśmiechu. Jednak jest to również czas, w którym pożegnaliśmy dzieci odchodzące do szkoły. Muminki zaprosiły Rodziców, Panią Dyrektor i pracowników  przedszkola i występem zakończyliśmy rok przedszkolny. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było dużo zabawy i nauki, było wiele wspaniałych chwil. Dzieciom odchodzącym do szkoły życzymy samych sukcesów. Dziękujemy Rodzicom za dobrą współpracę oraz za zaangażowanie w życie przedszkola. Przed nami wakacje czas odpoczynku, podróży, poznawania ciekawych miejsc. Życzymy, aby nadchodzące wakacje były słoneczne, radosne, a przede wszystkim bezpieczne.

Emilia Domaszewska