CZERWIEC W KRASNOLUDKACH

10 miesięcy temu

Miesiąc czerwiec rozpoczął się niecierpliwie wyczekiwanym przez wszystkich Dniem Dziecka, który Krasnoludki spędziły na wesołej, wspólnej zabawie. Nie zabrakło wspólnego malowania prezentu w postaci kartonowego domku. Kolorowy domek został wykorzystany do zabaw integracyjnych i dydaktycznych.

Świętowaliśmy urodziny Laury, Jasia i Stasia.

Pięciolatki nie zapominały o nauce. Poznawały życie dzieci z różnych stron świata. Poznawały jakie znaczenie mają dla ludzi zwierzęta hodowlane i odkrywały sekrety zwierząt egzotycznych.  Rozmawiały o oznakach nadchodzącego lata i przygotowywały się do nadchodzących wakacji. W ostatnim tygodniu brały udział w zajęciach zorganizowanych przez WORD w celu  przypomnienia bezpiecznych  zachowań  w ruchu ulicznym. Ostatnie dni w przedszkolu spędziliśmy na wspólnej zabawie.

Dziękujemy wszystkim wychowankom za wspólnie spędzony czas - życzymy wesołych wakacji.

Małgorzata Perkowska

Małgorzata Piekutowska