MAJ W MUCHOMORKACH

11 miesięcy temu

Muchomorki w maju na poznawaniu i podziwianiu kwitnącej przyrody się skupiły. Mieszkańców łąki poznawały i kwitnące wiosną kwiaty podziwiały. Przedszkolny plac eksplorowały i tam również z pomocą lupy świat owadów i kwiatów badały. Najciekawsze miejsca w Polsce i na świecie też poznawały i z własnym miastem porównywały. Z legendą o powstaniu naszego miasta też się zaznajomiły i w ten sposób lokalny patriotyzm w sobie rozbudziły. Potem przyszedł czas, by o Rodzicach porozmawiać wraz. Jaka jest mama, co lubi tata, gdzie pracują, czym się zajmują, o czym marzą i gdzie z dziećmi w wolny czas jadą. Uroczystość na ich cześć również zorganizowały. Zaprosiły Rodziców, by wierszem, tańcem i piosenką wdzięczność swą wyrazić, za ich miłość, troskę, oddanie podziękować i serce ich w ten sposób uradować. Rodzice szczęśliwi, wzruszeni oczu nie mogli oderwać od Muchomorkowej drużyny. Brawami występy swych pociech nagrodzili i do domu pełni wrażeń, z prezentami wykonanymi przez dzieci wrócili. To był wspaniały czas, który na długo w pamięci zostanie w Nas. W międzyczasie urodziny Miłoszka się odbyły oraz Pani Jasia z Klubu Seniora nas odwiedziła i piękne opowiadanie o tolerancji przeczytała. Na kolejne wyzwania i wrażenia czekamy.  Zobaczymy z czym  w czerwcu się spotkamy.

Beata Nielipowicz